V KS-Europe víme, že dobré vztahy mezi kolegy je potřeba pěstovat a náležitě opečovávat. V práci i mimo ni se snažíme udržovat příjemnou atmosféru. Pro naše zaměstnance a jejich rodiny pravidelně pořádáme volnočasové akce, na kterých společně sportujeme, jíme, pijeme a bavíme se. Věříme, že spokojenost v osobním životě se přenáší i do práce a naopak.

 

Horké léto je tu, a i když jsou sluneční paprsky velmi příjemné,
mohou skrývat i nebezpečí. Proto jsme si pro vás připravili několik základních
pravidel a doporučení dermatologů.
Znáte to. Sedíte na zahradě, užíváte pohodu večera, popíjíte lahodný mok a žaludek vám zcela jasně dává najevo, že jeho souhra s čichem je neomylná. Kousek od vás se totiž line libá vůně z rozpáleného grilu. Grilování zkrátka patří ke koloritu letních večerů. A protože má spoustu krásných podob, chceme se mu věnovat v dnešním prázdninovém článku.
Letošní léto bude opravdu jiné než léta předchozí.
Pandemie Covid-19 změnila snad vše co mohla. Běžné životní návyky jsme museli podstatně změnit a svobodné cestování, na které jsme si zvykli, bylo znemožněno. Jak to nakonec bude s prázdninovým vycestováním do zahraničí?
Sluneční paprsky získávají na síle, příroda se probírá ze zimního spánku. Nasbírejte si jarní bylinky a načerpejte sílu z přírody. Jaké jsou tři top rostlinky pro vaše zdraví?
Již několik týdnů žijeme jinak, než jsme byli doposud zvyklí. V nouzovém stavu. Vláda vyhlásila pro území České republiky nouzový stav z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu coronaviru označovaného jako SARS CoV-2. Máme spoustu omezení jak v běžném životě, tak v např. cestování a tím pádem máme i nejasné výhledy k blížící se době letních dovolených.
Coronavirus zachvátil celou naši planetu. Světová zdravotnická organizace vyhlásila pandemii. Jak eliminovat nakažení? Jaké jsou příznaky onemocnění?
Chřipka dokáže s naším tělem velmi slušně zamávat. A nejen s tělem. Pokud ulehneme pod nátlakem virů do postele, přináší další starosti. Od rušení rodinných plánů až po někdy složité přeorganizovávání chodu rodiny. Jak by řekl optimista: „Nejlepší je být zdráv!“
Letošní zima je sice na sníh obecně jedna z nejchudších, ale to neznamená, že na své zimní radovánky musíme zapomenout. I přes významný nedostatek sněhu se čeští vlekaři snaží pracovat s každou vločkou. Buďto tou přírodní nebo uměle vytvořenou.
Vánoce jsou nazývány jako „svátky rodiny“. Obdobně idylicky zní přízvisko svátky klidu a míru. Ale naplnit tyto přívlastky je mnohdy velmi obtížné, dnešní zrychlený způsob života plný stresu, pronásledované pocity perfektní 100% přípravy, naplnění přání našich nejmenších, vymýšlení a shánění dárků, hrůza z nabrání kil navíc. Pojďme si advent a vánoční svátky společně s rodinou užít a naplnit poselství Vánoc.
Podzim skrývá mnoho klenotů, které mohou pozitivně ovlivňovat naše zdraví. Kořeny rostlin jsou ideálním příkladem. Rostliny před zimou stahují svoji sílu zpět do kořenů, aby přečkaly zimu a právě na podzim obsahují nejvíce blahodárných látek. Procházka alejí stromů, namalovaná samotným umělcem podzimem, sama o sobě působí kladně na náš organismus. Avšak při této cestě si nasbírejme pár kaštánků, tedy lesklých hnědých semen stromu jménem jírovec maďal, která se po staletí používají v lidovém léčitelství. V neposlední řadě se mnohým z nás pojí ke slovu podzim houbaření, i mezi houbami lze nalézt opravdové klenoty.