V KS-Europe víme, že dobré vztahy mezi kolegy je potřeba pěstovat a náležitě opečovávat. V práci i mimo ni se snažíme udržovat příjemnou atmosféru. Pro naše zaměstnance a jejich rodiny pravidelně pořádáme volnočasové akce, na kterých společně sportujeme, jíme, pijeme a bavíme se. Věříme, že spokojenost v osobním životě se přenáší i do práce a naopak.

 

Předpovědi počasí na letošní zimu se sice různí a zda bude spíše tepleji a deštivo nebo tuhý mráz a závěje se s předstihem zřejmě nedozvíme, nicméně určitě neuškodí, pokud budeme mít v záloze tipy na sportovní vyžití v případě sněhové nadílky.
Rozhovor s vedoucí personálního oddělení
KS-Europe Lenkou Zápalovou.

Čím se řídit a jaká pravidla jsou aktuálně platná?
Sepsali jsme pro Vás aktuální přehled, co Vás čeká a nemine při výjezdu do zahraničí.
Aktuální mapa Evropy barevně rozdělená dle míry rizika nákazy. Platná od 30.7. 2021
S obrovským očekáváním jsme všichni netrpělivě vyhlíželi dokončení výstavby nového oboru v provozu KS–Europe ve Šťáhlavech. V jedné z hal nezůstal kámen na kameni a výsledkem je nadčasová, ultramoderní linka pro zpracování vrácených zásilek.
Připravili jsme pro Vás rozhovor s naší zaměstnankyní Janou, cílem bylo Vám ukázat pohled na práci v naší společnosti z pozice zaměstnance.
Proč jste se rozhodla pracovat v KS-Europe? Co Vás baví na práci v KS-Europe? Využíváte benefity, které KS-Europe nabízí? A další.
Po uplynutí prvního měsíce nového roku se zdá, že situace kolem pandemie nám zatím běžný život, na který jsme zvyklí, neumožní. Stále zůstávají zavřené restaurace, hotely, lyžařská střediska a prakticky téměř všechny příležitosti pro trávení volného času.
Letošní rok láme rekordy v počtech nákupů přes e-shopy. Samozřejmým důvodem jsou jistě zavírané, kamenné obchody v rámci vládních proti pandemických opatření.
Hlavní výhody jsou naprosto zřejmé. Nemusíte nikam chodit, máte velký výběr, ceny většinou bývají lepší než v kamenných obchodech a také vám zboží dorazí až ke dveřím.
V České republice zažíváme již druhé omezení našeho pohybu, zvyklostí a běžného života - tzv. Lockdown. Oběma důvody jsou jednotlivé vlny pandemie koronaviru. První lockdown jsme si prožili na jaře, druhým trpí naše osobní svoboda nyní. Bohužel se aktuálně nedá zcela jasně říci, že se jedná o omezení poslední. Buďme však optimisty a věřme, že třeba i nové vakcíny proti koronaviru pomohou jeho šíření významně omezit, aby se již třetí kolo „domácího vězení“ konat nemuselo.
Základní informace o probíhající koronavirové pandemii máme patrně všichni. Určitě se Vám stalo, že někdo tvrdí, že slyšel „to“, druhý zase, že zaslechl „ono“. Faktem je, že informace, které každý den přichází se významně hromadí a můžeme začít ztrácet přehled.
Jak se vyznat v aktuálních opatřeních a kde načerpat ověřené informace?
Poradíme Vám, kde můžete zjišťovat celou řadu aktuálních informací, které jsou oficiální a věrohodné.
Jistě víte, že pro své zaměstnance jsme připravili nový chytrý benefit – OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE. Mnozí však máte však v této věci řadu otázek a tou nejčastější je, zda je vhodné nechat se očkovat nyní, když kolem nás krouží jiné nebezpečí jménem COVID-19.
Máme pro Vás několik odpovědí na častější otázky na toto téma.